duminică, 27 noiembrie 2011

Anunt !!!!

Hei. :)
Azi o să trag puţin chiulu,pentru că mâine dau teză la românăă şi trebuie să învăţ,scuzee :)
Promit că in week-endul viitor o să postezz muuult
P.S.: ascultaţi cea mai perversă melodie pe care am ascultat-o vreodatăă
http://www.youtube.com/watch?v=nj-6o9S5t8A
X o x o ,
Imperfecţiune

vineri, 25 noiembrie 2011

Inspired by Spike - Nu există

  Nu există scăpare,doar ca speranţa moare ultima!:)
  Nu există vinovat,doar prins în pat cu victima..
  Nu există »Nu sugi pula!« doar că tu nu îţi dai seama încă!
  Nu există »Nu te fuţi!« doar nu ştii cu ce se mănâncă!;]
  Nu există blondă proastă bună de senzaţie,doar femeie cu cap care ştie ce dracu vor bărbaţii!:)
  Nu exista curve ieftine , doar femei proaste
  Nu exista droguri doar medicamente tari
  Nu exista papagali , doar bufnite cu mult tupeu
  Nu exista moarte doar cea mai simpla cale de scapare.
Mai postez când vin din oraş
X o x o,
Imperfecţiune

marți, 22 noiembrie 2011

Chestii :-j

Urmează nişte IDEI cam ofensatoare pentru unii,pentru că limbajul este cam foarte vulgar,iar dacă nu vă convine genul ăsta de idei, OUT !! :* ok să continuăm :-x

>La greu,nu ţine...te lasă, o altă târfă proastă spune »Destul« şi pleacă acasă!;-j
>Şi te apasă,când acasă găseşti aceeaşi atmosferă de căcat... Măta supărată,tactu' beat!o.o
>Cum pula mea să reuşeşti când vezi că nimic nu iese bine?;| Şi nu găseşti nici măcar un gram de noroc în loc de drog,pentru TINE!._.
>Si am unele momente de ura... Cand imi vine sa le iau pe toate'n pula.:>
>Si dansez, ma distrez... O viata am , vreau s'o traiesc \:D/
>Şi ultima,preferata mea =p~< My world, My way, My rules, So fuck you bitch!
Sper că v'au placut :|
X o x o, 
Imperfecţiune

luni, 21 noiembrie 2011

Masca - o poveste fara sfarsit :-s

Capitolul III Teroarea
  Sara s-a trezit inconjurata de copaci cu forme ciudate, zgomote asemanatoare cu cele din visul anterior se auzea din fiecare coltisor, iar enrgia negativa se simtea mult mai tare decat prima data. Sara, speriata, incerca sa gaseasca o iesire din acest vis, deoarece nu se putea trezi si a dechis sa urmeze poteca cu caramizi rosii, pe care scria: "Drumul catre Evil". Dintre copaci se auzea din ce in ce mai tare sunetul care a terifiat-o pe Sara: Mamiiii, simtea cum o atingeau spiritele, dar ea credea ca sunt doar copacii, dar....cand s-a intors a vazut-o pe fetita din visul anterior care in cotinuare striga: Mamiii. Timp de 2 minute Sara si fetita s-au privit in ochi, iar dupa aceea fetita a luat-o pe Sara pe sus si a dus-o pe poteca de caramizi pana la o casa cu geamuri sparte si acoperisul distrus.
  Acum incepea teroarea... fetita a pus-o pe Sara pe un scaun care semana cu scaunele de tortura din filmele de groaza. Fetita s-a plimbat un timp prin camera iar dupa aceea a luat un ciocan si s-a apropiat de Sara. Deasupra ciocanului a aparut masca, iar dupa putin timp fetita a intrebat-o: De ce m-ai lasat sa mor??...In acel moment Sara s-a trezit dar o durea capul ingrozitor de parca ar fi lovit-o ciocanul. S-a uitat pe pertele cu masca, dar aceasta nu era si Sara a suflat usurata crezand ca mama ei a luat-o, insa cu a ridicat privirea, Evil era pe tavan si ochii erau tintiti pe Sara, iar cand au facut contact vizual masca a cazut pe ea. Speriata, Sara a aruncat masca in perete crezand ca o v-a distruge, insa nu a fost asa...

duminică, 20 noiembrie 2011

Masca - o poveste fara sfarsit :-s

Capitolul II Distrugerea
  Speriata, Sara a fugit in camera mamei sale sa o roage sa arunce masca pe care a botezat-o Evil. Mama ei insa nu a crezut-o pentru ca niciun vis nu este real asa ca nu a aruncat masca. Sara a hotarat sa o arunce singura dar nu ajungea asa ca s-a urcat pe scaun, insa cand a atins masca a simtit o energie negativa si a alunecat de pe scaun si s-a prabusit peste televizor.Mama ei auzind zgomotele a venit in camera ei si vazand ca Sara a stricat televizor a pedepsit-o. Alex a venit la ea in camera dar privea numai in podea, iar Sara l-a intrebat de ce face asta iar el a spus ca ii e frica de "malefica". Sara l-a rugat pe Alex sa ii spuna mamei sa arunce masca de pe perete de oarece este bantuita sau are un spirit in ea. Dar raspunsul mamei a fost un categoric NU si i-a spus lui Alex sa o lase pe Sara singura ca este pedepsita.
  Sara s-a hotarat sa uite povestea cu masca si s-a culcat. A luat sfatul mamei in consideratie si isi spunea in gand "este doar un vis" si s-a culcat dar...
[am pus si o poza cu masca. ea m.a inspirat pentru aceasta poveste]

sâmbătă, 19 noiembrie 2011

Masca - o poveste fara sfarsit :-s

Capitolul I Visul
 Era o noapte linistita de toamna. Sara se pregatea de culcare, iar fratele ei Alex a venit sa-i spuna "noapte buna!" dar nici nu a ajuns la patul Sarei ca a fugit in camera lui speriat.
  Sara grabindu-se spre camera lui Alex se intreba oare de ce fratiorul ei mai mic s-a speriat asa tare. Ajunsa acolo l-a vazut pe Alex zgribulit in pat cu patura pana la urechi. Sara speriata l-a intrebat ce i s-a intamplat, iar Alex i-a spus ca s-a speriat de un cap de femeie care atarna pe peretele Sarei. Sara lua chestia asta in ras spunandu-i ca nu trebuie sa se sperie de o simpla masca atarnata pe perete, dar Alex insista ca masca aceea este "malefica", dar Sara nu a crezut si s-a dus la culcare.
  Sara adormi cu gandul la ce i-a spus Alex despre masca si dupa 2 minute s-a trezit intr-o gara. Pe calea ferata era o fetita mic de circa 5-6 ani, imbracata intr-o rochie alba, murada si sfasiata. Sara s-a speriat cumplit mai ales cand s-a anuntat venirea trenului pe linia 2, exact unde era fetita. Sara tipa la ea, spunandu-i sa plece de pe sine, dar ea nu a ascultat-o. Exact cu 5 secunde inainte de venire trenului fetita s-a uitat la Sara si a strigat: Mamiiii!!.....POC!! Trenul a venit si a calcat-o pe fetita!! Sara a inceput sa tipe si sa sune la salvare, dar telefonul ei    nu avea semnal si scria doar: Mamiii!! terifiata, a aruncat telefonul. Dupa impact fetita a fost decapitata, iar capul ei a ajuns la picioarele Sarei, atunci fetita s-a uitat in ochii ei si a strigat: Mamiii! iar exact in acel moment Sara s-a trezit in tipete, iar prima imagine care a vazut-o a fost cea a mastii de pe perete.

Anunt !!!! :)

Monstruleţi, azi nu am avut net x( mai toată ziua, aşa că o să mă chinui mai pe seară să postez. Sper să nu asteptaţi mai mult decât trebuie :-x
Şi am şi o surpriză pentru voi : o să postez o poveste, creată de mine, totul a pornit dintr-un vis, povestea e cam horror, dar sper sa vă placă (: Voi posta in fiecare zi câte un capitol, deoarece încă nu este terminată :) 
X o x o, 
Imperfecţiune