vineri, 18 noiembrie 2011

B.I.T.C.H

> Sunt sătulă de tine, sătulă de noi. Stai, nu pleca ! Ia şi trecutu` şi căraţi-vă dracu' amândoi !
> Dacă făceam ce spune vorba : " Trăieşte ca şi când ar fi ultima ta zi " cred că aş fi fost la închisoare deja ^_^
> Părinții mei ar trebui să fie mândrii Că sunt dependentă de Facebook , și nu de droguri :)) .
> Si baietii frumosi au defecte:ori sunt gay, ori sunt insurati, ori sunt cocalari. Ultima varianta cred ca e cel mai des intilnita.
> Mission Impossible : -Working hard with no music. O.o [trebuia si una in engleza]
> `Mai devreme sau mai tarziu, toti te dezamagesc!~
[Pentru Adriana <3, mai postez si maine]
X o x o, 
Imperfectiune :-x

Niciun comentariu:

Trimiteți un comentariu