Urmează nişte IDEI cam ofensatoare pentru unii,pentru că limbajul este >La greu,nu ţine...te lasă, o altă târfă proastă spune »Destul« şi pleacă acasă!;-j
>Şi te apasă,când acasă găseşti aceeaşi atmosferă de căcat... Măta supărată,tactu' beat!o.o
>Cum pula mea să reuşeşti când vezi că nimic nu iese bine?;| Şi nu găseşti nici măcar un gram de noroc în loc de drog,pentru TINE!._.
>Si am unele momente de ura... Cand imi vine sa le iau pe toate'n pula.:>
>Si dansez, ma distrez... O viata am , vreau s'o traiesc \:D/
>Şi ultima,preferata mea =p~< My world, My way, My rules, So fuck you bitch!
Sper că v'au placut :|
X o x o,
Imperfecţiune
Niciun comentariu:
Trimiteți un comentariu