sâmbătă, 12 noiembrie 2011

Bun venit !!

 Hii monstruleţi mici şi drăgălaşi!^^<3
       •Eu sunt Meriii,singura administratoră a acestei pagini!:)•
          Am creeat această pagină din simpla dorniţă de a mă  exprima,de a.mi scrie tot ceea ce'mi place într'un loc "călduros" şi accesibil pe data de 13.11-.-
În fiecare zi de 13, Imperfecţiune.  mai creşte cu o lună, se maturizează, zâmbeşte, suferă şi speră alături de voi. 
Cu ajutorul vostru, am realizat că majoritatea lucrurilor frumoase din lumea asta nu sunt vizibile, însă sunt simţite de inimă. ♥
Nu am creat pagina cu scopul de a bate apropouri la cineva.
Tot  Aproape tot ceea ce scriem sunt IDEI, nu Sentimente.
Pentru detalii, sugestii, propuneri, mă găsiţi aici : imperfectiune.bubu13@yahoo.com

P.S. Aminteşte-ţi că e normal să NU fi perfect. =^.^=


Sper să nu vă dezamăgesc,
X o x o,
Imperfecţiune

Niciun comentariu:

Trimiteți un comentariu