Hii monstruleţi mici şi drăgălaşi!^^<3
•Eu sunt Meriii,singura administratoră a acestei pagini!:)•
Am creeat această pagină din simpla dorniţă de a mă exprima,de a.mi scrie tot ceea ce'mi place într'un loc "călduros" şi accesibil pe data de 13.11-.-
În fiecare zi de 13, Imperfecţiune. mai creşte cu o lună, se maturizează, zâmbeşte, suferă şi speră alături de voi.
Cu ajutorul vostru, am realizat că majoritatea lucrurilor frumoase din lumea asta nu sunt vizibile, însă sunt simţite de inimă. ♥
Nu am creat pagina cu scopul de a bate apropouri la cineva.
Pentru detalii, sugestii, propuneri, mă găsiţi aici : imperfectiune.bubu13@yahoo.com
P.S. Aminteşte-ţi că e normal să NU fi perfect. =^.^=
Sper să nu vă dezamăgesc,
X o x o,
Imperfecţiune
Niciun comentariu:
Trimiteți un comentariu